Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om deze te analyseren. Door hiernaast op akkoord te klikken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden. Lees hier meer.

Akkoord
Niet akkoord

Afscheidsinterview met bestuurslid Bert Lavrijsen

18-01-2022

Na zijn bestuursjaren bij WiZZ, maar ook bij de voorlopers van onze vereniging, neemt Bert Lavrijsen afscheid van het WiZZ-bestuur. We spraken Bert over zijn rijke geschiedenis met de zwemwereld, maar ook over zijn ideeën voor de toekomst. 

Interview

Na zijn bestuursjaren bij WiZZ, maar ook bij de voorlopers van onze vereniging, neemt Bert Lavrijsen afscheid van het WiZZ-bestuur. We spraken Bert over zijn rijke geschiedenis met de zwemwereld, maar ook over zijn ideeën voor de toekomst. 

Lees het gehele interview hier

Artikel delen